close

Вход

Log in using OpenID

embedDownload
Ranking after day 1
1. NED
144
Boston STH
Nekeman,Denise
70.658
Nieuwenhuis,Jeanine
72.000
bay 8y.S /Johnson/Quattro/KWPN/103IB40/ L.F. Nekeman
145
Hexagon's Baldacci
bay 8y.G /Havidoff/Rubiquil/KWPN/103MY98/ Stal Hexagon / L.A. van Lieren / E.
143
President's MDH Avanti
Meulendijks,Anne
bay 9y.G /United/Farrington/KWPN/103IA54/ MDH Sporthorses Bv & A. Meulendijks
142
Winston
Kooyman,Stephanie
bay 11y.G /Oo Seven/Cocktail/KWPN/102XY77/ S.Kooijman
TOTAL
142.658
2. GER
133
FBW Daktari
Klössinger,Lisa-Maria
bay 9y.G /Donautanz/Carpaccio/BAWÜ/103LF21/ Klössinger, Lisa-Maria/Florian
134
Sir Diamond
Piotrowski,Juliette
black 9y.G /Sandro Hit/De Niro/OLDBG/103OU37/ Haller, Claudia/Ostwald, Uwe
132
Don Windsor Old
72.079
69.921
Kienbaum,Florine
black 12y.G /Don Cardinale Old/Waldstar XX/OLDBG/102PA45/ Kienbaum, Florine
135
Cosmo
Rothenberger,Sönke
bay 7y.G /Van Gogh/Landjonker/KWPN/103LZ60/ Rothenberger Im Gestüt Erlenhof OHG
TOTAL
142.000
3. DEN
113
Ramia Lox
Toft,Emilie Holm
69.132
Springborg,Kathrine
70.026
bay 9y.M /Victory/DWB/103XE05/ Anne Toft
112
May Candeloro
bay 9y.G /Michellino/Chrevi's Cavallo/DWB/104FF97/ Kathrine Springborg
114
Langkjaergaard's Donna Fetti
Warncke,Mille Larsen
chest 13y.M /Blue Hors Don Schufro/World Cup I/DWB/DEN40113/ Kasprzak Family
115
Detroit
Zibrandtsen,Anna
black 9y.S /Dimaggio/Lord Liberty G/OLDBG/103ZK36/ Zibrandtsen Family
TOTAL
139.158
4. BEL
107
Velvet Dream
Schepens,Carole
bay 10y.M /Dream of Heidelberg/Amsterdam/KWPN/102WN65/ Schepens Jean-Paul
106
Fil Rouge
Roos,Laurence
bay 9y.S /Stedinger/Argentinus/BWP/102NO69/ Ambaro Nv
105
Timor
67.105
68.474
Fairchild,Alexa
bay 14y.S /Matterhorn/Indoctro/KWPN/103WC90/ Erin Fairchild
108
Tiano
Verwimp,Jorinde
bay 14y.S /Lester/Hemmingway/KWPN/103CA97/ Verwimp (dressuurstal)
TOTAL
135.579
page 1 of 3
Team Competition YOUNG RIDERS
Ranking after day 1
5. GBR
129
Laurentius
Lucas,Gabrielle
67.421
Knapton,Jessica
66.816
bay 16y.G /NOR02207/ G Lucas
128
Di Spirito
bay 14y.G /Dimmagio/OLDBG/103XX02/ Jessica Knapton
131
Charlex Eskebjerg
Todd,Ryan
13y.G /Carano/Midt West/DWB/103XP93/ Julie Todd
130
Donna Summer
Oakeley,Olivia
chest 13y.G /Dimaggio/Don Primero/BHHS/102TV99/ Olivia & Katie Oakeley
TOTAL
134.237
6. AUT
102
Luigi
Lorenz,Florian
bay 14y.G /Lavaletto/Calvadur/HOLST/AUT40986/ Florian Lorenz
101
Alassio's Boy
Fries,Franziska
bay 12y.S /Alassio/Heraldik XX/BAVAR/102TV22/ Dr. Rudolf Fries
104
Valenta's Diego
66.237
65.474
Valenta,Karoline
black 8y.G /Desperados/Hohenstein/HANN/103ZQ88/ Karoline Valenta
103
Gino
Pointinger,Lea-Elisabeth
chest 17y.G /Gardez/Adlerfarn II/BAWÜ/102QU24/ Lea-Elisabeth Pointinger
TOTAL
131.711
7. SWE
161
Herbie Hancock Graftebjerg
Lander,Alva
bay 12y.G /Blue Hors Hertug/Michellino/DWB/DEN40430/ Lotta Lander
160
Bretagne
Egholm Hebsgaard,Amalie
chest 13y.G /Briar/Krevad/SWB/103VU26/ Ditte Egholm Nielsen
158
Sir Willy
65.289
65.079
Appleyard,Victoria
black 12y.S /Sir Oldenburg/Carprilli/103NH96/ Appleyard Equine-Victoria Appleyard
159
Stroller
Drugge,Anna
grey 15y.G /Highlight/Master/SWB/102YZ67/ Ninni Drugge
TOTAL
130.368
8. FIN
120
Rock Rum
Ahava,Anna-Kaija
63.605
Salminen,Piia
65.500
bay 14y.G /102XP37/ Johanna Ahava-Viitalähde & Anna-Kai
121
Wild Soul
chest 12y.S /Weltmeyer/Winterwald/HANN/104GC41/ Salminen, Piia
123
Stepdancer
Von Staff-Reitzenstein,Julius
10y.G /Sandro Hit/De Niro/HANN/104GA09/ Staff-Reitzenstein, Anna von
122
Eliko
Tanhuanpää,Ella
grey 13y.G /103GT02/ Ella Tanhuanpää
TOTAL
129.105
9. NOR
148
Stall K's Roomy
Östli,Line
63.368
Hammerstad,Madeline
65.289
bay 8y.G /Rosevelt/Wittinger/HANN/103UP14/ Heidi Oestli
146
Hoejmarks Afrodite
chest 17y.M /Cavalett/Aleksander/DWB/103QL29/ Ulla Helene Hammerstad
147
Blue Hors Develino
Jensen,Caroline Steine
10y.G /Blue Hors Don Romantic/Waldsohn/DWB/104AF72/ Jensen Family
149
Cartier
Rikheim,Astrid
bay 13y.G /Blue Hors Cavan/Blue Horse Romancier/DWB/NOR40397/ Rikheim-Westberg Family
TOTAL
128.657
page 2 of 3
Team Competition YOUNG RIDERS
Ranking after day 1
10. FRA
126
Rose The
Guillon,Emilie
63.000
Ducos Blanchet,Alexia
62.605
10y.M /Robespierre/Brentano II/HANN/103YG86/ Juliet Guillon
125
Donnatello
black 12y.G /Don Schufro Old/SWB/103FB98/ Veronique Letrange
127
Gotcha
Pottier,Corentin
bay 12y.G /Goethe/HANN/102XX27/ Hervé Pottier
124
Uline
Aubry,Milena
bay 13y.M /Krack C/KWPN/102YH64/ Magali Aubry
TOTAL
125.605
11. ESP
118
Zchufro C
Moncayola Pruja,Maria Dolors
bay 10y.S /Don Schufro/103FY82/ Maria Dolors Moncayola Pruja
117
Tempo
Mangado Salvatierra,Laura
black 14y.S /Metall/Zaire/KWPN/ESP41124/ Mangado Y Asociados S.L.
116
Dustin
62.079
60.474
Bassols Sepulveda,Josep
chest 13y.S /Don Primero/103ZL61/ Josep Bassols Sepulveda
119
De Vic
Torrent,Cristina
bay 13y.M /Chagal/103ZR99/ Carmen Moll Pons
TOTAL
122.553
12. POL
151
Quest
Gawecki,Jan
chest 13y.S /Quando Quando/Leopard/OLDBG/102XO14/ Agnieszka Gawecka
150
Promessa
66.053
Adamowska,Wanda
grey 11y.M /Provider/Graf Sponeck/HANN/104IV34/ Zbigniew Adamowski
152
S. Rappe
Kozubska,Aleksandra
black 15y.G /Ronaldo/Balzflug/KWPN/POL40190/ Piotr Pajak
TOTAL
66.053
13. ITA
140
Saffierduna
Zaniboni,Vittoria
bay 15y.M /Flemmingh/Cabochon/KWPN/102YM10/ Antonella Fattori
138
Nirvana XV
Croce,Valentina
bay 17y.S /WESTF/SUI09683/ Christophe Binnendijk
137
Touch of Brown
64.053
(ret.)
Citelli,Simone
bay 11y.G /Traum-Boy/Traugott/DTPF/103GB84/ Centenari Esterina
139
Dumbledore
Ecchia,Francesca
bay 11y.G /Depardieu/Condor M/HANN/103AW80/ Ecchia Paolo
TOTAL
64.053
14. SUI
155
Ambaro Saturnus
König,Christina
bay 15y.S /Montecristo/Balzflug/KWPN/102NO68/ Ambaro Nv
156
Amaretto XII
63.658
Roos,Tamara-Lucia
bay 10y.G /Acordelli/Quick Step II/BAWÜ/103VK22/ Erbengemeinschaft Elke Roos
157
Friedrich der Grosse
Wettstein,Estelle
black 9y.G /Florencio I/Freiherr/OLDBG/103YZ06/ Wettstein Marie-Line
TOTAL
63.658
page 3 of 3
1/--pages
Пожаловаться на содержимое документа